Вата 15 Березня 2021 11:05Марина Сейлор

За час окупації Севастополь став найкримінальнішим містом: що відомо

Лідером зростання злочинності на душу населення за підсумками 2020 року серед усіх регіонів Російської Федерації виявився окупований Севастополь. Про це пише «ukrrain» з посиланням на Генпрокуратуру РФ.

За даними російського відомства, злочинність в Севастополі зросла на 44 відсотки в порівнянні з 2019 роком. Це при тому що до окупації Криму Росією місто Севастополь не входило навіть в десятку найкримінальніших міст України.

Цікаво у звіті російської Генпрокуратури і те, що другим за злочинністю регіоном країни-агресора є батьківщина президента РФ Володимира Путіна — місто Санкт-Петербург,  а на третьому — Ленінградська область.

При тому покращення криміногенної обстановки показала Чечня, там злочинність за підсумками року впала майже на 20 відсотків.

За останні шість років злочинність в IT-сфері країни-окупанта зросла більш ніж в 10 разів. Путін особисто доручив МВС активно моніторити інтернет і налагодити тісний зв’язок з провайдерами і операторами стільникового зв’язку.

Нагадаємо, тимчасова окупація Автономної Республіки Крим і Севастополя Росією нібито внаслідок так званого «референдуму про статус Криму» відбулася 16 березня 2014 року. Включення до складу РФ «міста федерального значення Севастополя» було проголошено Російською Федерацією 18 березня 2014 року.

Джерело: https://sprotyv.info/news/za-chas-okupacii-sevastopol-stav-najkriminalnishim-mistom-shho-vidomo

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ