Війна 19 Грудня 2019 8:50Марина Сейлор

За фінансування терористів днр бізнесмен отримав 8 років ув’язнення

На Донеччині до 8 років ув’язнення заочно засуджено керівника підприємства, який фінансував бойовиків терористичної організації «днр».

Про це повідомляє штаб ООС.

У 2015 році мешканець тимчасово окупованої Макіївки перереєстрував українське товариство з обмеженою відповідальністю на тимчасово непідконтрольній території Донецької області. Там він відкрив рахунок у так званому «Центральному республіканському банку днр». Комерційна структура займалась постачанням продуктів харчування до місць роздрібної торгівлі.

Підприємець щороку перераховував до бюджету бойовиків майже одинадцять мільйонів гривень. Також задокументовано факти безоплатної передачі зловмисником продовольчих наборів для потреб «Макіївської міської адміністрації ДНР».

Рішенням Костянтинівського міськрайонного суду фігуранта визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України.

Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня його затримання та приведення судового вироку до виконання.

Джерело: https://sprotyv.info/news/za-finansuvannya-teroristiv-dnr-biznesmen-otrimav-8-rokiv-uv-yaznennya
Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5905