Прес-релізи 24 Серпня 2022 11:04Марина Сейлор

Забезпечити чистоту та свіжість повітря у будь-якому приміщення допоможе рекуператор

Свіже чисте повітря одна з найважливіших умов для гарного самопочуття та здоров'я. Але що робити, якщо у в оселі, офісі, медичній установі чи на складах не достатньо якісна вентиляція? Це може неабияк нашкодити тим, хто проводить у цих приміщеннях багато часу. Але вихід є і він має назву - рекуператор. Рекуператори - це побутові припливно-витяжні прилади, які постачають свіже повітря із зовнішнього середовища та усувають з кімнати відпрацьовані об'єми повітря. Цей пристрій досить компактний та стане у пригоді в тому випадку, коли вентиляція не достатня, або узагалі відсутня. Рекуператор - незамінний автономний очисник повітря, яким варто скористатись, якщо в приміщені встановлені пластикові вікна або двері, коли вентиляція порушена, або не справляється зі своїми функціями.

Принцип роботи рекуператора вентиляційного тепла

Побутовий рекуператор повітря https://ventbazar.ua/ventilyatsiya/ventilyatsionnye-ustanovki/bytovye-rekuperatory/ працює за двома принципами. У холодну пору року з приміщення видаляється тепло витяжного повітря і це тепло постачається через теплообмінник свіжому повітрю й подається у будівлю. Даний теплообмін здійснюється без змішування потоків, що постачаються та виходять. Така система забезпечує майже стовідсоткове теплозбереження, без необхідності зайвих витрат на обігрів.

Улітку рекуператор діє протилежним чином. Система теплообміну не допускає проникнення гарячого повітря із зовнішнього середовища всередину будівлі. Це дозволяє зменшити додаткове навантаження на внутрішню спліт-систему.

Головні функції рекуператора:

  • продуктивний автономний повітрообмін;
  • зменшення витрат тепла/прохолоди;
  • очищення повітря, що постачається;
  • провітрювання без рекуперації.

Завдяки рекуператору можна налаштувати якісну рівновагу повітрообміну, адже він створює рециркуляцію повітря. Важко уявити будь-яке сучасне приміщення без додаткової вентиляції. Та вона може відрізнятись певними характеристиками й бути: припливною, витяжною, змішаного типу. Але основною складовою залишається вентилятор, який власне і забезпечує рух повітря.

Канальні вентилятори https://ventbazar.ua/ventilyatsiya/ventilyatory/kanalnye-ventiljatory/ бувають круглої та прямокутної форми. Переваги обох видів - це широкий асортимент та діапазон цін, висока продуктивність, зручність встановлення й шумоізоляція.

Якщо ви шукаєте, де придбати рекуператор зі встановленням та доставкою по Києву й інші міста України, обирайте Ventbazar. Тут ви знайдете найрізноманітніші моделі від перевірених виробників. Доступні ціни та професійне обслуговування залишать лише приємні враження та задоволення від покупки.

Схожі статті