Війна 20 Січня 2020 18:47Марина Сейлор

«Забивають гаубіцами в землю»: Війська РФ йдуть в безпощадний наступ на Донбасі

Відомий журналіст України Бутусов Юрій розповів вельми тривожні звістки з фронту на Донбасі, де йдуть бойові дії, де російсько-окупаційні війська знищують Збройні сили, застосовуючи для цього важке озброєння. Але армія нашої країни у відповідь просто систематично мовчить.

Так, журналіст відзначає, що існує досить серйозна проблема, яка продовжує ставати все більше і гірше. На власній сторінці в соціальній мережі він розповів, що військові Росії почали бомбити позиції захисників нашої країни з квадрокоптера. Він підкреслив, що в результаті агресивних атак на позиції ВСУ втрати армії України на передовій ростуть. Загинув один боєць і вісім були поранені.

Він розповів: «Протягом двох діб ворожі сили проводять обстріли із застосуванням 120-міліметрових і автоматичних гранатометів, а також як мінімум двох гаубиць, калібр яких від 122 до 152 міліметрів. Значно почастішали випадки бомбардування з квадрокоптера. Війська Росії почали системно застосовувати їх на передовій. Але з боку України поки що ніяких системних дій не було зроблено». За його словами, ще більш тривожним фактом є той, що на обстріли ворога артилерія України і зовсім не реагує.

Джерело: https://replyua.net/news/190165-zabivayut-gaubcami-v-zemlyu-vyska-rf-ydut-v-bezposchadniy-nastup-na-donbas.html
Схожі статті