Росія 16 Вересня 2022 7:17Марина Сейлор

Загострення хвороби путіна: у Москві розглядають передачу влади Раді безпеки – Піонтковський – Політика – StopCor – StopCor – информационный портал

Андрій Піонтковський, 82-річний російський політолог, опозиціонер, заявив, що влада президента рф володимира путіна може перейти до Ради безпеки. Таке рішення приймається у зв'язку з хворобою російського диктатора.

Про це він посилаючись на власне надійне джерело з Москви розповів під час ефіру на каналі "Фейгін LIVE".

"Серйозно розглядається питання передачі влади Раді безпеки на деякий період у зв'язку з загостренням хвороби путіна. Тобто він ще не усувається від влади, а його обов'язки виконуватиме Рада безпеки", – повідомив Піонтковський.

Російський опозиціонер також наголосив, що каскадний обвал політичного фронту вже розпочався.

"Я не можу звичайно розкривати джерела, але можу сказати ось, по-перше, це серйозне джерело, його інформація завжди підтверджувалася, а по-друге, це цілком відповідає логіці розвитку подій", – наголосив політолог.

Нагадаємо, президента рф владіміра путіна, що розпалив війну в Україні, до кінця року відправлять у санаторій, прогнозує колишній глава МІ-6 сер Річард Дірлав.

На його думку, з огляду на постійні чутки про серйозне погане здоров’я російського ватажка, одним із методів "зам'яти справу" без насильницького перевороту було б помістити його в лікарню на тривалий термін.

Джерело: https://www.stopcor.org/ukr/section-politika/news-zagostrennya-hvorobi-putina-u-moskvi-rozglyadayut-peredachu-vladi-radi-bezpeki-piontkovskij-15-09-2022.html

Схожі статті