Захарченко розповів про окупацію Каховки, Одеси та Миколаєва (ВІДЕО)
Україна 27 Листопада 2016 21:41Руслан Коріков

Захарченко розповів про окупацію Каховки, Одеси та Миколаєва (ВІДЕО)

Головний бойовик «ДНР» заявив, що скоро ще декілька українських міст увійдуть у склад так званої Новоросії. З його слів, першими будуть Одеса, Каховка та Миколаїв.

Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на інтерв’ю самопроголошеного голови бандформування «ДНР» Олександра Захарченка, яке транслювали сепаратистські ЗМІ.

На території окупованої Донеччини, яку бойовики прозвали «ДНР», відбувся концерт. На сцені виступали «зірки»-зрадники та нові таланти «республіки». У їхньому колі прорізався голос і в Захарченка.

Співав головний бойовик «ДНР» про те, що планує зі своїми побратимами. Пісню під назвою «Давай закуримо, товаришу мій», виконали із лідером окупантів Захар Прилєпін, Джанго та Олександр Скляр.

«Я заспівав цю пісню, тому що в ній є важливі для нас слова. Сьогодні ми були у товаришів на передовій та говорили про те, як ми будемо в подальшому жити, і що ми досягаємо. Так от в цій пісні є відповідь на питання: «А що ми взагалі хочемо?». І в Одесу ми прийдемо, як хазяї, і в Миколаїв, і славну Каховку, Херсон, Дніпропетровськ, Запоріжжя», - заявив Олександр Захарченко.

Разом із цим окупант додав, що на концерт у «ДНР» зібралися всі патріоти, яких обєднало лише одне – любов до Росії.

Нагадаємо, сепаратисти уже більше року погрожують українцям та владі розширити фронт для окупації наступних міст України.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ