Закидали шифером ще живою. З’явилися страшні подробиці вбивства 20-річної студентки
Політика 10 Серпня 2018 19:00Марина Сейлор

Закидали шифером ще живою. З’явилися страшні подробиці вбивства 20-річної студентки

У Житомирській області затримали вбивцю 20-річної студентки Анни Голубенко, яка пішла з дому 2 серпня, а через кілька днів її тіло знайшли закиданим будівельним сміттям і шифером в одному з кар'єрів біля глухого села Бондарці.

Як повідомив начальник ГУНП в регіоні В'ячеслав Печененко, підозрюваного у вбивстві затримали 9 серпня. Ніякої іншої інформації поліція не розкриває.

Бездиханне тіло дівчини виявив по трупному запаху місцевий житель, який збирав горіхи зі своїм собакою. Тварина відреагувала на трупний запах і швидко знайшла місце, звідки він виходив. Чоловік побачив жіночу руку, що стирчала з-під шиферу,  немов тяглася до телефону. Свідок - місцевий єгер, впевнений - дівчину покинули помирати в цьому страшному місці ще живою. Страшну смерть нещасна зустріла в лісосмузі біля траси за 20 кілометрів від рідного дому.

Єгер викликав поліцію - коли тіло витягали, свідки помітили - дівчина була повністю одягнена, сумка і прикраси були цілі, як і її телефон.

Анна навчалася в місцевому педагогічному університеті, була з благонадійної сім'ї, репутацію також мала гарну. Тривогу рідні забили не відразу, тому що думали, що вона може бути в гостях у друзів.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/174329-zabrosali-shiferom-eshhe-zhivojj-pojavilis-strashn.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ