Закуски до пива зі всього світу: від баварських ковбасок до десертів
Культура 8 Серпня 2019 22:06Mikel

Закуски до пива зі всього світу: від баварських ковбасок до десертів

Пиво вважають третім за популярністю напоєм у світі після води та чаю. На сьогодні існує величезна кількість сортів пива. Проте не менше різноманіття існує й серед закусок. Ми підготували для вас підбірку найпопулярніших та традиційних закусок до пива у різних країнах світу.

В Україні в радянський час панував стереотип, що під пиво найкраще смакують варені раки та в’ялена риба.

Проте зараз, поряд з європейськими країнами, українці із задоволенням п'ють пиво разом із ковбасками, як у Німеччині, чи сирними паличками, як у США.

Німеччина

Всі, хто хоч раз у житті був у Німеччині, просто зобов'язаний спробувати їхнє фірмове пиво та баварські ковбаски. Так, найпопулярнішими вважаються саме Вайсвурсти – білі ковбаски. Цікаво, що у справжніх баварських ковбасках має бути не більше 49% свинячого сала. А подають їх в спеціальному горщику на трьох ніжках.

​Білі баварські ковбаски Вайсвурсти
Білі баварські ковбаски "Вайсвурсти"

Також німці дуже полюбляють брецель – солоний крендель. Його подають до пива разом з баварськими ковбасками. Кренделі щедро посипають сіллю і змащують маслом. Брецелі є найпопулярнішою закускою на відомому фестивалі пива "Октоберфест". А взагалі у Німеччині цілком нормально запивати пивом будь-яку страву.

Бельгія

Найпоширенішими закусками у Бельгії вважають солоні сири і молюски, а також копчене м'ясо. Так, національною стравою там є мулес-фрітес – молюски з картоплею фрі. Молюски, переважно мідії, подають звареними, а картоплю фрі окремо на тарілці, аби люди спочатку з'їли морепродукти, а потім у соус, що залишився, вмочували картоплю.

Мулес-фрітес подають до пива у Бельгії
Мулес-фрітес подають до пива у Бельгії

Окрім того, у Бельгії представлено близько 600 різних видів пива. Зокрема, є й сорти, які мають виражений фруктовий аромат. Тому зазвичай це пиво споживають разом із солодкими тістечками та різними десертами.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ