Заробітчани, увага: відкритo сезон “полювання” на польському кордоні
Політика 7 Жовтня 2018 11:14Марина Сейлор

Заробітчани, увага: відкритo сезон “полювання” на польському кордоні

Через нестабільну економічну ситуацію в країні. Українці масово виїжджають за кордон на роботу. Оскільки ввели безвізовий режим, конкуренція на ринку праці України зменшується з кожним днем. В Польщі почалося "полювання" на українців, планують масову депортацію.

Польські прикордонники влаштували жорсткі перевірки українським заробітчанам при виїзді з країни. Вони змушують всіх покинути автобуси і довести своє легальне перебування в Польщі, переглядають терміни перебування, умови за якими працювали, дозвіл на роботу. Якщо таких документів у вас не буде, то чекайте відразу депортації на 6 місяців і штраф.

Ситуація дійсно складна, потрібно зберігати всі документи, які вам надають при оформленні, працювати тільки на легальній основі, якщо їдете за візою працювати саме у того роботодавця, від якого у вас запрошення. Якщо їдете до іншого роботодавця, уважно поставитися до переробки вашого запрошення на інший офіційний документ.

Тим, хто їде за польськими візами "куди подалі", враховувати цю ситуацію на кордоні. Така ситуація буде відбуватися ще досить довгий період. Українці стали шукати нові країни для заробітків і емігрувати в них цілими сім'ями. Така ситуація загрожує Україні позбавлення кращих фахівців і працездатних громадян. Багато хто просто не можуть знайти застосування своїм навичкам, тому намагаються знайти роботу за кордоном.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ