Політика 6 Червня 2018 8:00Марина Сейлор

Застрелився у великій залізній бочці. З’явилися страшні подробиці смерті режисера

Відомий режисер і продюсер Леонід Кантер наклав на себе руки в залізній бочці об'ємом три кубометра, яка стояла у нього у дворі на арт-хуторі Обирок на Чернігівщині, повідомив «Обозревателю» начальник Бахмацького райуправління Нацполіціі Юрій Жулай.

Він розповів про ймовірні останні хвилини життя творця. Кантер розіслав на дні бочки покривало і один раз вистрілив з автомата собі в голову. При цьому поліцейський виключає версію про вбивство.

Як виявилося, Кантер залишив кілька передсмертних записок. Хоча їх текст не оголошують, але загальний сенс зводиться до того, що режисер вважав свою місію на Землі виконаною і "йде далі".

леонід кантер, смерть, самогубство, режисер

"Він був людиною творчою і неординарною, своїми проблемами далеко не з усіма ділився. А вони у нього були. Можливо, далися взнаки і психологічні травми, отримані на війні", - сказав поліцейський журналістам.

Нагадаємо, 36-річний Леонід Кантер - один з режисерів фільму «Міф» про загиблого в АТО оперного співака Василя Сліпака і документальної стрічки «Добровольці Божої чоти» про захисників Донецького аеропорту. У нього залишилися дружина і троє дітей: дочки Магдалена і Патагонія і син Дар'ян.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/166781-zastrelilsja-v-bolshojj-zheleznojj-bochke-pojavili.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ