Політика 27 Травня 2018 19:50Марина Сейлор

Завербовані ФСБ діґери збирали інформацію про підземні комунікації України

Працівники Служби безпеки України викрили росіян, які збирали інформацію про систему підземних комунікацій об'єктів критичної інфраструктури України. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

«СБУ викрили громадян Росії при спробі збору в інтересах країни-агресора інформації про систему підземних комунікацій об'єктів критичної інфраструктури України. Встановлено, що в січні цього року двоє росіян - учасників руху «дигерів» були завербовані представниками ФСБ Росії. За завданням російської спецслужби агенти повинні були збирати інформацію про підземні об'єкти, розташовані у великих промислових містах України і столицях країн ЄС», - сказано в повідомленні.

Оперативники СБУ викрили росіян під час спроби проникнення на територію однієї зі станцій метрополітену Києва. У них було вилучено альпіністське спорядження, різні техзасоби для фото- і відеофіксації, а також пристрої зламу для подолання систем охорони.

Також повідомляється, що російські «діґери» не встигли скоїти злочин і активно співпрацювали зі слідством. Через що українська сторона прийняла рішення про їх примусове повернення в Росію. Обом громадянам Росії тепер заборонено в'їзд в Україну терміном на 5 років.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/165441-zaverbovannye-fsb-diggery-sobirali-informaciju-o-p.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ