Каталог М125 26 Вересня 2019 10:48slovotkach

Збірні будинки з Європи (Словенії) в Україні від Jelovica.ua

Сучасні інновації або типові технології будівництва будинків. Що вибереш ти? Сьогодні на ринку одночасно користуються попитом і ті, і інші. Останні відрізняються не тільки ціною, але і показниками ефективності.

Компанія Jelovica в Україні пропонує вашій увазі кращі рішення в питаннях будівництва сучасних котеджів - збірні будинки Marles від виробника. Ми працюємо на ринку більше 8 років і точно знаємо, як задовольнити побажання найвимогливіших покупців.

Що таке збірний будинок?

Збірний будинок Марлес з Європи - Німеччини, Словенії, Словакії, АвстріїТехнологія збірної споруди - це не типовий для України метод забудови, який з'явився і став популярним на ринку відносно недавно. Технологія істотно спрощує процес зведення житлових будинків і забезпечує 100% відмінний результат. Кожен збірний будинок Marles - це привабливий дизайн, екологічність, надійність, довгий термін служби і доступна ціна.

Детальна інформація про збірну технології будівництва будинків, яка отримала широке поширення не тільки в Україні, але і в країнах Європи, представлена ​​на сайті ТД Єловиця. Ми є офіційним представником компанії Marles в Україні і працюємо за найвигіднішими для замовника цінами.

Якість збірних будинків, матеріалів і конструкцій понад усе

Компанія Marles зі Словенії - провідний виробник будинків каркасно-збірного типу в усьому світі. Підприємство бере участь у ринку більше 50 років. За роки роботи компанія вже отримала відмінну репутацію і реалізувала у життя понад 30 тисяч проектів не тільки у Європі, але і за її межами.

Збірні будинки Marles сьогодні є у Європі (Україна, Німеччина, Словенія, Австрія, Словакія) - це елітна нерухомість з довгим терміном служби, яка має розкішний вигляд і відрізняється практичністю. Кожен будинок - це:

  • високі показники енергоефективності;
  • максимальний рівень комфорту;
  • високі показники експлуатаційної безпеки;
  • екологічність.

Виробник надає офіційну гарантію на всі будинки терміном на 30 років. У процесі будівництва використовуються безпечні матеріали, якість яких підтверджена сертифікатами якості.

Швидке будівництво заміського котеджу Marles "під ключ" у Києві та містах України

Споруда збірного котеджу - завдання не з легких. Незважаючи на гадану простоту, зведення будівель вимагає відповідального підходу. Саме зведення споруди являє собою складний з технологічної точки зору процес, який складається з декількох основних етапів, продуманих до дрібниць:

  1. Розробка та узгодження проекту. Ви маєте можливість обрати готовий проект будинку або ж скористатися послугами дизайнерів, інженерів і архітекторів, замовивши розробку індивідуального проекту. Наші фахівці врахують усі побажання замовника і запропонують кращі будівельні та дизайнерські рішення.
  2. Підготовчі роботи. Передбачають підготовку ділянки для забудови, зведення не дуже потужного фундаменту, а також початок процесу виготовлення безпосередньо каркаса майбутнього будинку. На заводах у Європі виготовляються стіни, комунікації та інші основні конструкції майбутньої будівлі. На процес виробництва будинку йде близько 3 місяців.
  3. Безпосередньо збірка котеджу. Монтаж будівлі виконує бригада досвідчених фахівців. Процес складання займає близько 10-14 днів. За цей час фахівці компанії Єловиця доводять котедж до готовності у 80%.
  4. Завершальні роботи. Процес, під час якого виконується монтаж даху, а також внутрішнє оздоблення кімнат. Після цього замовник отримує 100% готовий для переїзду будинок.

Все ще сумніваєтеся з вибором? Зателефонуйте нам прямо зараз! Фахівці компанії Єловиця докладніше розкажуть про переваги збірних котеджів Marles в Україні і дадуть відповідь на питання, що цікавлять.

Ще ніколи стати власником елітної нерухомості за доступною ціною не було так просто. Ми робимо все можливе, щоб європейська якість та інноваційні енергозберігаючі технології були доступними для кожного українця!

Схожі статті