Зеленському запропонували продати віллу в Італії, щоб побудувати дорогу
Політика 3 Серпня 2019 3:41Володимир Маркопольский

Зеленському запропонували продати віллу в Італії, щоб побудувати дорогу

Користувачі соціальних мереж засудили вимогу президент України Володимира Зеленського до новообраного по мажоритарному округу депутату Андрію Іванчуку виділити з власних коштів 175 млн гривень на будівництво дороги до села Космач у Косівському районі.

"Я тут бачу пана Іванчука. Ви ж стали депутатом, я чув? Ви даремно сюди прийшли. Ви ж тут народилися, ви ж з Коломиї? 175 мільйонів гривень є?. Що ви до цього бюджету? Ви вже від нього відрізані, ви ж в курсі. Інші люди прийшли. 175 мільйонів, можете допомогти? Просто таке чоловіче запитання. У нас немає такого бюджету, щоб побудувати зараз всі дороги, але ми хочемо допомогти людям. Ви мажоритарник, вас переобрали. Можете знайти 175 мільйонів, допомогти їм?" - запитав Зеленський сьогодні, 2 серпня, на нараді в Івано-Франківській ОДА..

"Якщо ви мене обдурите - я дам всі ваші адреси і телефони цього містечка, вони до вас прийдуть. Чи не приїдуть, бо доріг немає", - додав президент.

Цікаво, що після цього Іванчук заявив на своїй сторінці у Facebook, що ця дорога знаходиться не на його окрузі, але він може допомогти депутату від "Слуги народу", який там переміг, правильно оформити документи, зробити проект і, відповідно, технічну документацію, щоб вирішити проблеми цього округу.

На це Володимир Зеленський і голова Офісу президента Андрій Богдан відповіли, що вони мали на увазі, що Іванчук має саме збудувати за власний кошт.

Джерело: https://prm.ua/prodayte-svoyu-vilu-v-italiyi-sotsmerezhi-pro-vimogu-zelenskogo-do-deputata-za-vlasniy-kosht-pobuduvati-dorogu/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
  1. Ірина :

    Гроші в Іванчука є звідти, звідки вони є в олігархів і мультиміліонерів,тобто зі схем дерибану державу в 90-х

  2. Привіт :

    Потрібно майно всіх підо00расів олігархів націоналізували і знову продати . А Вовка не олігарх