Зеленський чОтко пояснив Авакову, що президент в цій країні лише він
Політика 5 Серпня 2020 11:40Марина Сейлор

Зеленський чОтко пояснив Авакову, що президент в цій країні лише він

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков більше не є загрозою для президента України Володимира Зеленського (а був?), адже голова держави «чітко пояснив» йому, хто в країні головний. Про це в інтерв'ю Радіо Свобода розповів радник з антикризових комунікацій голови Офісу президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк.

«Інколи Аваков занадто очевидно намагався перетягнути на себе функції президента. Не знаю, навіщо. Зараз, по-моєму, Володимир Олександрович делікатно, але чітко пояснив, що президент в цій країні він, і лише він, і ключові напрямки визначає лише він, а в Арсена Борисовича – безпека», – розповів Подоляк.

Цікаво, що Подоляк у дівоцтві, коли ще не був шісткою Зє в Офісі президента, писав про "пока ещё президента Зеленского" та Авакова всіляку гидоту на кшталт того, що Аваков «неформальний «президент» і «майже «з'їв» Володимира Олександровича», хоча як менеджер голова МВС «точно так само неефективний та лінивий».

"Наипервейшая обязанность придворного состоит в каждодневном упражнении спинного хребта, дабы последний приобрел необходимую гибкость, без чего придворный не может достойным образом выразить свою преданность и свое благоговение. Спинной хребет придворного должен обладать способностью изгибаться, а также извиваться во всех направлениях, в отличие от окостеневшего хребта какого-нибудь простолюдина, который даже и поклониться не умеет как следует"

Джерело: https://peaceinukraine.livejournal.com/5093225.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ