Землі кінець: найстрашніше пророцтво Хокінга збулося
Політика 24 Вересня 2018 11:56Марина Сейлор

Землі кінець: найстрашніше пророцтво Хокінга збулося

Влітку минулого року, незадовго до своєї смерті, всесвітньо відомий вчений і популіст науки, Стівен Хокінг заявив про те, що люди повинні зробити все можливе, щоб в найкоротші терміни освоїти космос і покинути Землю, переселившись на іншу планету. І пояснив чому.

Хокінг прогнозував, що наслідки зміни клімату будуть катастрофічними. Вчений був упевнений, що точка неповернення вже пройдена, і більше не вийде відновити екосистему планети. Тепер же середня температура на Землі буде стрімко підвищуватися. Хокінг заявив, що в найближчому майбутньому температура на планеті підвищиться до 300 градусів, на Землю обрушаться кислотні дощі. Вчені прокоментували недавні заяви астрофізика і відзначили, що в будь-якому випадку рано чи пізно Сонце знищить Землю, оскільки через 3,5 млрд років воно стане величезних розмірів, і вода на планеті випарується. Відповідно, планета стане безлюдною, і навіть бактерії не виживуть.

За словами дослідників, всі прогнози Хокінга щодо загибелі Землі можуть збутися, і зараз потрібно кидати всі сили, щоб швидко вивчити космічний простір і колонізувати планету, яка буде підходити для життя людей. Рятувати цю планету вже немає сенсу. Однак, це не означає, що можна смітити і вирубувати дерева. Варто шанобливо ставитися до місця, в якому людство існує вже багато років.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ