Політика 25 Березня 2017 9:36Марина Сейлор

Журналіст показав, куди йдуть гроші, які призначені для ремонту доріг

Подивіться на перше фото.

Так виглядає більшість українських доріг цієї весни. А тепер подивіться на друге – так виглядає маєток начальниці управління кадрів “Укравтодору” – Оксани Яценко.

Вона має офіційну зарплату в 7 тисяч гривень. Але саме від її підпису залежить затвердження на посадах всіх керівників облавтодорів. “Звідки це?”- “Спадщина!” – відповідає Яценко. “Від кого?” – “До побачення!”.

І це, як ви розумієте, не вся її нерухомість. А на третьому фото маєток Володимира Сущенка – заступника гендиректора “Укравтодору”. Він нещодавно “спалився” на тому, що обговорював в ресторані дерибан міжнародніх кредитів на ремонт доріг. Як ви розумієте, і Яцеко, і Сущенко чудово проводять час в своїх маєтках, а не в СІЗО. Поки ви псуєте диски через жахливі ями на дорогах. Volodymyr Omelyan такого ганебного стану доріг як сьогодні, я не бачив ніколи. І пояснення нового глави “Укравтодору” поляка Новака, що дороги погані, бо грошей мало, мене якось не переконують. Поки такі Сущенки та Яценки живуть в маєтках, маючи мізерні зарплати. А ті, хто їх покриває, дерибанять мільярди на ремонті доріг.

Dmytro Gnap

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ