Україна 8 Червня 2017 12:53Руслан Коріков

ЗМІ Росії: «Україна продала Крим, Донбас, а тепер і круїзний лайнер – за копійки»

Українські підприємці продали круїзний лайнер типу «ріка-море» під назвою «Генерал Ватутін» росіянам. Саме тому корабель із вод Києва поплив на територію Росії. Сепаратистські ЗМІ одразу відреагували на купівлю-продаж гострими матеріалами.

Новину передає ONPRESS.INFO.

Днями стало відомо, що лайнер замість Одеси обрав курс на Ростов-на-Дону. Дві доби ніхто не коментував даний факт. Як виявилося пізніше, компанія-судновласник продала його. За інформацією джерела, судно в Ізмаїлі було оформлено для виходу за кордон. Після цього корабель попрямував до Молдови в порт Джурджулешти. Там компанія судновласник «Червона рута» продала судно. Із Молдови судно вже під прапором Белізу прямує до Росії в порт Ростова-на-Дону.

Тим часом російські ЗМІ почали активно обговорювати продаж корабля. В одній із статей було вказано, що «українці продали лайнер за копійки, як Крим і Донбас. Що буде наступним?»

У коментарі «УП» директор з продажу компанії «Червона Рута» Леся Богуславська зазначила, що «Генерал Ватутін» цього року в рейс із туристами не виходив.

Прокоментував ситуацію і президент круїзної компанії «Червона Рута» Юрій Соколов: «Корабель 3,5 року не експлуатувався. Був свого часу придбаний як інвестиція і як інвестиція цього року був перепроданий іншій компанії на Сейшельських островах… А ще теплохід не повинен був зупинятися в Одесі - "новий господар дав команду йти на Ростов», - сказав Соколов.

Додав, що «Генерал Ватутін» рушив з Києва в Херсонський порт 25 травня, щоб оформити там документи про його продаж. Після Херсону теплохід відправився в Ізмаїльський морський порт - там документи дооформили. Зараз, за ​​його словами, на борту теплохода перебуває тільки екіпаж, а пасажирів на борту не було з вересня 2013 року.

Інформацію про те, що теплохід направляється в Росію, підтвердив головний редактор Cruise Inform Михайло Архипов.

«Я знаю, що відбувається на судні - воно йде в Росію. За умовами договору з новим власником я не можу назвати компанію, яка його купила. Для російського круїзного ринку це буде не просто новина року, а сенсація», - розповів Архипов.
За його словами, судно перейшло під офшорний прапор «черговий бананової республіки», оскільки це спрощує реєстрацію та оподаткування, «але сам власник з Росії».

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ