Війна 16 Жовтня 2019 19:28Марина Сейлор

ЗСУ потужно відповіли терористам на Донбасі: опубліковано яскраве відео

Розвідувальна група К-2 провела успішну операцію у відповідь на провокаційні дії терористів.

Про це група повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні хочемо показати вам відео успішної бойової операції розвідувальної групи К-2 не з БПЛА, як завжди, а з самих вогневих позицій, аби ви змогли відчути свою присутність поряд із нами в бою», — повідомляють розвідники.

Під час перебування в зоні проведення ООС на одній із ділянок російсько-української війни найманці РФ щоденно здійснювали підступні обстріли позицій українських захисників. У зв’язку з чим деякі підрозділи Збройних Сил України понесли втрати. Після цього розвідники К-2 спланували успішну відповідь окупантам.

«Була спланована бойова операція разом із групами прикриття інших підрозділів, що постійно допомагають нам, і одного дня по позиціях окупантів прилетіла неочікувана та адекватна відповідь. Унікальність операції в тому, що відстань до позицій окупантів складає 273 метра. Операція пройшла успішно без втрат з нашого боку», — йдеться у повідомленні групи К-2.

Менше 300 метрів до ворога: Неочікувана відповідь від групи К-2 окупантам

Шановні співвітчизники!Сьогодні хочемо показати вам відео успішної бойової операції розвідувальної групи К-2 не з БПЛА,як завжди, а з самих вогневих позицій, аби ви змогли відчути свою присутність поряд із нами в бою. Під час нашого перебування в зоні проведення ООС на одній із ділянок російсько-української війни найманці РФ щоденно здійснювали підступні обстріли позицій українських захисників. У зв’язку з чим деякі підрозділи Збройних Сил України понесли втрати. Після чого до діла стали розвідники К-2. Була спланована бойова операція разом із групами прикриття інших підрозділів, що постійно допомагають нам, і одного дня по позиціях окупантів прилетіла неочікувана та адекватна відповідь.Унікальність операції в тому, що відстань до позицій окупантів складає 273 метра. Операція пройшла успішно без втрат з нашого боку.Слава Україні!відео на нашому каналі в мережі YouTube:https://youtu.be/ymDtvLbBJqk

Geplaatst door К2 54 ОМБр op Woensdag 16 oktober 2019

Джерело: https://sprotyv.info/video/zsu-potuzhno-vidpovili-teroristam-na-donbasi-opublikovano-yaskrave-video
Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ