Звір в бігах: Колишній співробітник “Газпрому” забив до смерті повію
Політика 20 Вересня 2018 19:27Марина Сейлор

Звір в бігах: Колишній співробітник “Газпрому” забив до смерті повію

У Росії розшукують 33-річного жителя Петербурга Андрія Деменкова, в чиїй квартирі на початку вересня був виявлено тіло 21-річної приїжджої з Твері, яка, за попередніми даними, заробляла проституцією. Також Деменков раніше побив до напівсмерті чотирьох інших жінок.

Деменков погрожував своїм жертвам, тому йому довгий час уникав кримінального переслідування. Розслідувати його злочини почали тільки після вбивства повії. Де зараз вбивця - поліція не знає, але кажуть, що гарненький мажор становить небезпеку для жінок.

Поліцейські кажуть, що Деменков забив тупим предметом у себе вдома 21-річну дівчину Ольгу Кудрову, завдавши їй більше ста ударів. Потім, уже бездиханне тіло дівчини він намагався топити у ванній.

Кудрова працювала порноактрисою і в ескорті. У день смерті повідомила рідні, що зустрінеться з чоловіком, якого любить.

вбивство, проституція, смерть, газпром, Деменко, порностудія, збочення

За попередньою інформацією, Деменкова раніше вже звинувачували у зґвалтуванні, він отримав лише умовне покарання за нанесення каліцтв. Судячи по сторінках чоловіка в соцмережах, підозрюваний відрізняється специфічним характером. Серед опублікованих ним цитат на сторінках: «Не вір жінкам» і «Занадто дикий, щоб жити, занадто рідкісний, щоб здохнути».

Деменков потрапив за протекцією в компанію «Газпром» на високу посаду з зарплатою 300 тисяч рублів. Однак, його звідти швидко звільнили.

Журналістам вдалося з'ясувати, що у Деменкова є впливовий батько - це колишній співробітник відділу УБЕЗ ГУВС Петербурга, раніше судимий. На даний момент займається юридичними консультаціями.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/178659-zver-v-begakh-byvshijj-sotrudnik-gazproma-zabil-do.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ